Wigilia dla bezdomnych i ubogich

Serdecznie zapraszamy na coroczne spotkanie wigilijne, które organizujemy wspólnie z Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Jak co roku przy świątecznej choince złożymy sobie życzenia przełamując się opłatkiem, zaśpiewamy kolędę a na wigilijnym stole czekać będzie ciepły posiłek.

W tym roku nasza Wigilia odbędzie się w sobotę 23 grudnia o godzinie 10:00, jak zawsze w Centrum Charytatywnym w Rzeszowie przy ulicy Jana Styki 21. Gośćmi przy wigilijnym stole będą przedstawiciele władz samorządowych odpowiedzialni za pomoc społeczną w naszym regionie oraz lokalni działacze zaangażowani w pracę na rzecz osób najbardziej potrzebujących a najważniejszym gościem podczas uroczystej Wigilii będzie Biskup Rzeszowski ks. Jan Wątroba.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby bezdomne, ubogie, samotne oraz inne, które w tym okresie potrzebują bliskości innych osób bądź czują potrzebę i radość z dzielenia się swoją obecnością z innymi.

Jednocześnie w imieniu Zarządu oraz pracowników Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i radości, aby w tym okresie świątecznym przynajmniej na chwilę zapomnieć o codziennych troskach a na Nowy Rok życzymy pomyślności, aby nadchodzący 2018 rok obdarzył nas wszystkich obfitymi dobrami.

Post Author: Pawel_k