Centrum Integracji Społecznej

rpo

Kontakt

kontakt1

Kwesty 2011

kwesty-suma

Nasza historia

historia1

Nasze schroniska

schroniskozima

Wolontariusze

wolontariusze1
facebook icon

Galerie

galerie1

Filmy

filmy1

Wcześniejsze informacje

archiwum_modu
nasze_logo_1
Aktualności
Spotkanie w Racławówce PDF Drukuj Email
raclawowkaW dniu 31 stycznia br. w Schronisku dla Kobiet w Racławówce odbyło się Spotkanie Kolędowe. Swoją obecnością zaszczycili nas: Dyrektor Caritasu- ks.Stanisław Słowik, zastępca Burmistrza Boguchwały-Pan Piotr Klimczak oraz Zarząd naszego Towarzystwa. W całym Schronisku rozbrzmiewał donośny śpiew kolęd. Mieszkanki miały okazję zaprezentować swoją twórczość artystyczną, literacką oraz kulinarną.
 
Prosimy o 1 % PDF Drukuj Email
czwartek, 30 stycznia 2014 08:31
jeden-procentSerdecznie prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie

KRS nr 0000014409; nr konta bankowego PKO BP – 23 1020 4391 0000 6102 0002 0248.Zeznanie podatkowe można bezpłatnie wypełnić za pomocą specjalnie przygotowanego programu pod adresem:

https://www.eopp.pl/pit/bratalbert

 
Spotkanie z wolontariuszami (galeria zdjęć) PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 grudnia 2013 18:33
27Zorganizowaliśmy spotkanie, na które zaprosiliśmy pedagogów i przedstawicieli młodzieży biorących udział w kweście w dniu 1 listopada.
W spotkaniu uczestniczył w imieniu Rzeszowskiego Towarzystwa Prezes Zarządu Aleksander Zacios, w imieniu Caritas Diecezji Rzeszowskiej Koordynator Diecezjalny SKC Ks. dr Piotr Potyrała oraz pracownicy odpowiedzialni za organizację kwesty. Wszystkim złożyliśmy serdeczne podziękowanie za pomoc w zorganizowaniu i aktywny udział w kweście w uroczystość Wszystkich Świętych na rzecz ubogich i bezdomnych.
Więcej…
 
Spotkanie ze Św. Mikołajem 2013 (galeria zdjęć) PDF Drukuj Email
sobota, 28 grudnia 2013 18:06
rrrNasi podopieczni  spotkali się  ze Świętym Mikołajem. W zabawie wzięło udział około 100 dzieci. Wszyscy bawili się wyśmienicie w rytmie muzyki. Dzieci aktywnie brały udział w konkursach oraz zabawach. Czekał na nas również pyszny poczęstunek. Na koniec zabawy odwiedził nas Święty Mikołaj wręczając każdemu dziecku paczkę pełną słodkości i przyborów szkolnych. Mamy nadzieję, że spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci, a Święty Mikołaj odwiedzi nas w przyszłym roku.
Więcej…
 
Wigilia w naszym schronisku w Rzeszowie (galeria zdjęć) PDF Drukuj Email
wtorek, 24 grudnia 2013 11:21
wigilia2013aW Wigilię w naszym schronisku zorganizowaliśmy uroczystą Wigilię. Zaprosziliśmy wszystkich, którzy chcieli sie podzielić z nami opłatkiem, posłuchać kolęd i poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
Więcej…
 
Zapraszamy na Wigilię (posłuchaj) PDF Drukuj Email
niedziela, 22 grudnia 2013 21:26
wigilia2012Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta zaprasza na spotkanie wigilijne. Towarzystwo czeka na osoby bezdomne, ubogie, samotne i wszystkie, które chcą spędzić świąteczne chwile w ciepłej atmosferze. Spotkanie opłatkowe odbędzie się w schronisku  przy ul. Styki.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5

©2011 Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im.Św. Brata Alberta.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona przygotowana przez www.podkarpackie-pozarzadowe.pl