30 lat w służbie potrzebującym

16 czerwca 2018 roku, w przeddzień święta św. Brata Alberta, nasze Stowarzyszenie, wspólnie z licznie przybyłymi gośćmi, świętowało Jubileusz 30-lecia działalności. Ten wielki dzień uczciliśmy Mszą Świętą odprawioną przez JE ks. Biskupa Jana Wątrobę w budynku Centrum Integracji Społecznej, po której wszyscy goście przełamali się wspólnie chlebem upieczonym i podarowanym specjalnie na tę okazję przez rzeszowskich rzemieślników – piekarzy i cukierników. Z okazji wielkiego Jubileuszu Prezes Stowarzyszenia Aleksander Zacios wręczył okolicznościowe medale osobom, które w sposób szczególny przyczynili się do powstania i rozwoju naszego Stowarzyszenia oraz, które wspierają je na co dzień. Swoją obecnością na uroczystości zaszczycili nas m.in. przedstawiciele władz samorządowych, zarówno Miasta Rzeszowa, powiatu rzeszowskiego jak i województwa podkarpackiego, przedstawiciele wojewody podkarpackiego oraz duchowieństwa.

Uroczystościom towarzyszyła wystawa prac plastycznych autorstwa mieszkańców schroniska dla bezdomnych mężczyzn w Rzeszowie.

Post Author: Pawel_k